Heatless rejeneratif emici kurutucu yazın

Heatless rejeneratif emici kurutucu yazın

Heatless rejeneratif emici tipi kurutma makinesi, adsorpsiyon hava kurutma makinesi üreticisi / Heatless rejeneratif emici kurutucu sunan tedarikçi Çin,

Temel bilgi.

Modeli NO.:KBWPaket: CTN
Marka: DAYANDIRDIKLARIKökeni: Zhejiang Çin
Üretim kapasitesi: 200set / çeyrek

Ürün Açıklaması

Açıklama

>> Emici tipi kurutma makinesi basınç ve adsorpsiyon ilke dönüşüm temelinde, alır kurutucu doğal micropore avantajı, capillarity tarafından havadaki Nemi emer, emer ve basınçlı hava çiğ noktası -40 sıcaklığını yapmak için kendi kendine Isıtma ve ılık rejenerasyon işlemi tarafından kurur ~-70.

Giriş

>> Dehidratasyon ilke sınırlama nedeniyle için hava basınç tedaviden sonra çiğ noktası sıcaklığı sadece 2-8'e ulaşır. Yüksek hava kalitesi gerektiren bir durumda, bu gereksinim, emici türü serin kuru veya kombine türüne göre daha kuru yerine kullanarak hava getiremiyor.
>> Genellikle, ekipman iki kule şeklinde yapılır. PLC kontrol altında iki kule çalışır alternatif olarak. Bir tane Nemi emer, diğer desorbs ve yeniden oluşturur. Bu istikrarlı işlemi, düşük yatırım, kolay bakım ve katılımsız işlem vb ile karakterizedir.
>> Yeniden oluşturma işlemi moduna göre emici tipi kurutma makinesi iki türe ayrılabilir: Heatless yenilenme ve ılık rejenerasyon.

Bir çift: Hava soğutmalı hava soğutmalı kurutma makinesi (LW-700AC)

Sonraki: Heatless adsorpsiyon Hava Kurutucu