Hava soğutmalı Aftercooler sıkıştırılmış hava için

Hava soğutmalı Aftercooler sıkıştırılmış hava için

Soğutucu, Compresser, sonra hava filtresi üretici / tedarikçi Çin, sıkıştırılmış hava için kurutma makinesi, soğutma hava soğutmalı Aftercooler sunan su yağ ayırıcı ve benzeri.

product details


Ürün Detayı

Temel bilgi

  • Modeli NO.:KAB

  • Marka: YDGET

  • Belirtimi: SET

Ürün Açıklaması

Rang(Nm3/min) akışı: 1 - 56
Güç supply(v/hz): 220/50 - 380/50
Power(w): 120--1500
Connection(mm) Hava: Dn20 (g3/4 ''):--dn100(f4)
Dimension(mm): L 600--1680(mm)
W 400--750(mm)
H 800--1860(mm)

İletişime geçin

Zhejiang dayandırdıkları hava ayırma ekipmanları Co, LTD

YDGET var PSA aralığı azot ve oksijen jeneratörleri, membran azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtma sistemleri vb ve petrol, petrol ve gaz, kimyasallar, elektronik, Metalurji, kömürler, eczacılık, Havacılık ve uzay, arabalar, cam, plastik, gıda, tıbbi tedavi, tahıl, vb sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hava ayırma teknolojisi ve zengin çözüm deneyimlerini çeşitli sektörlerde yıl araştırma ile daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümler ile müşterilerimize sunmak için YDGET yapışır.

Deneyimli bir profesyonel ekip her zaman hizmetinizde olmaya hazır var. Satış mühendisleri dikkatle belirtilen gereksinimleri analiz etmek ve sizin için uygun çözümler sunuyoruz. Satış sonrası servis sistemi sorunlara hızlı tepki 24 saat ve onların çözümleri içinde en kısa sürede güvence altına alır. YDGET bize sunduğu ekipmanları Hizmetleri azot/oksijen jeneratörleri ve diğer ilgili satış sonrası sorumludur.

YDGET müşterilerimiz daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayırma çözümler ve profesyonel hizmet sağlamak için adamıştır.


Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: KAFİLE su serin verimli hava soğutucu

Sorgulama