C-Class aktif karbon Ultra hassas filtre

C-Class aktif karbon Ultra hassas filtre

Hava Filtresi, filtre üretici / tedarikçi Çin'de, C-Class aktif karbon Ultra hassas filtre, P-sınıf Merkezi kesin Filter ögesi, LD serisi Filtre elemanlari sunan ve benzeri.

product details


Ürün Detayı

Temel bilgi

  • Dış çerçeve: Alüminyum, galvaniz çelik Plat...

  • Sözleşme üretim: OEM hizmet teklif etmek

Ürün Açıklaması

1). özel üretim olduğumuzu
2). müşteri ihtiyaçlarını tarafından ürün olabilir
3). orada daha çeşitli modelleri seçebilirsiniz

Biz uzmanlaşmış üretim filtre ürünleri şirket biz deneyimi bu yıl hakkında sahip.

Yeni bir şirket olarak en düşük fiyata en kaliteli garanti hizmeti için sabit bir tedarikçi hava filtresi için Çin'de bulmak için istekli olacak eğer olacak, biz sana güvenebilir miyim en iyi üretici vardır.

Yapısı dahil çanta, kutu, panel, kartuş. Filtre medya sentetik elyaf, kimyasal fiber, cam elyaf, pamuk, aktif karbon içerir.

Verimliliği ilk, orta ve yüksek verimliliği içerir. Yaygın olarak kullanılan: Kimya, petrol, makine, biyo-kimya sanayi, Elektronik Sanayi, tıp ve ilaç, gıda sanayi ve su arıtma sektöründe, biz de üretebilir sizin ihtiyaçlarınıza göre.

Firmamız sahip iyi donanımlı, gelişmiş teknolojisi, bizim de tanıtılan ayırıcı hava filtresi üretim hattı gelişmiş, tüm hava filtreleri işleme, derleme tamamlamak için oda temizleme etkilidir. Bu test için her makine yüksek kaliteli üretim için güçlü koruma sağlar.


Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: KAL Ultrafilter