Paket için 15Mpa Yüksek Basınçlı Oksijen Jeneratörü

Paket için 15Mpa Yüksek Basınçlı Oksijen Jeneratörü

Oksijen Jeneratörü, PSA Oksijen Yoğunlaştırıcı paket sistemi / tedarikçisi Çin'de

product details

1.Şirkete genel bakış

Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları A.Ş., LTD. Azot azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtım sistemleri vb. bir dizi yelpazesine sahiptir ve yaygın olarak petrol, petrol ve gaz, kimya, elektronik, metalurji, kömür, ilaç, havacılık, otomobil, cam, YDGET, hava ayırma teknolojisinde yıllarca araştırma ve çeşitli endüstrilerdeki zengin çözüm deneyimleriyle müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Hizmetinizde olmaya her zaman hazır deneyimli bir profesyonel ekibimiz var. Satış mühendisleri belirtilen gereksinimlerinizi dikkatle analiz ederler ve sizin için uygun çözümler sunar. Satış sonrası hizmet sistemi, sorunlarınıza en kısa sürede ve çözünürlükle 24 saat içinde hızlı yanıt vermeyi garanti eder. YDGET, tarafımızdan sunulan azot / oksijen jeneratörlerine ve diğer ilgili ekipmanlara satış sonrası servislerden sorumludur.
YDGET, müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayrıştırma çözümleri ve profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır.
公司 概况 .jpg

车间 1.jpg

车间 2.jpg

2. Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörünü seçmelisiniz?
YDGET .com , üretim, tedarik ve uzmanla uğraşmaya adamışlardır.   tamamen otomatik olan ve düşük üretim maliyeti gerektiren özel bir PSA Oksijen Santralı serisi. Bu bitkiler cam endüstrilerinde, yanan endüstrilerde ve çelik endüstrilerinde son derece gereklidir. Müşterilere performanslarında son derece etkili tesisatlar kurmak için güvenilir ve kolay sunuyoruz. Bu bitkiler, müşteri tarafından en iyi sonucun alınmasını sağlayan çeşitli kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Müşteri, bu nitelikli tesisleri kendi gereksinimlerine ve gereksinimlerine göre yararlanabilir.
* Yüksek oksijen saflığı
PSA oksijen jeneratörü tesisleri, sıkıştırılmış havadan yüksek saflıkta oksijen üretilmesini sağlar. Bu oksijen saflığı aynı zamanda kriyojenik sistemler ile sağlanabilir, ancak oldukça fazla karmaşıktır ve yalnızca büyük tüketim hacimleri ile haklı kılınmıştır. Oksijen jeneratörleri , ultra yüksek saflıkta oksijen üretmek için z MS (zoliet molecular sieve) teknolojisini kullanır ve dahili kompresörlerle veya olmadan üretilebilirler.
* Düşük işletme maliyeti
Eski hava ayırma tesislerinin ikame edilmesi ile azot üretimi tasarrufları büyük oranda% 50'yi aşmaktadır. [Kaynak belirtilmeli]
Oksijen jeneratörleri tarafından üretilen oksijenin net maliyeti, şişelenmiş veya sıvılaştırılmış oksijenin maliyetinden önemli ölçüde daha düşüktür.
* Oksijen Jeneratörleri Çevreye Daha Az Etki Oluşturur
Oksijen gazı üretmek, saf, temiz, kuru oksijen gazı sağlamak için sürdürülebilir, çevre dostu ve enerji açısından verimli bir yaklaşımdır. Kriyojenik bir hava ayırma tesisi için gerekli olan enerjiyle ve sıvı oksijeni tesisten tesise nakletmek için gereken enerjiyle karşılaştırıldığında, oksijen üretildiğinde daha az enerji harcar ve çok daha az sera gazı yaratır.
优质 配件 .jpg

3.Yuanda KOB serisi PSA Oksijen Jeneratörü
3.1 Spesifikasyon:
1) Saflık:% 28 ~ 95
2) Kapasite: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Basınç: 0.1 ~ 0.6Mpa (0.6 ~ 15.0MPa da mevcuttur)
4) Çiy noktası: <-45 °="">
5) Tip: Kızaklı
6) Ticari marka: Yuanda
7) Menşei: Hangzhou, Zhejiang, Çin
8) Teslimat: 20-50days
3.2 Ürün Özellikleri
1. Tam Otomasyon
Tüm sistemler, katılımsız çalışma ve otomatik oksijen talebi ayarı için tasarlanmıştır.
2. Alt Alan Gereksinimi
Tasarım ve Enstrümantasyon, bitki büyüklüğünü çok kompakt yapar, kızaklar üzerine monte edilir, fabrikadan prefabrik ve tedarik edilir.
3. Hızlı Çalıştırma
İstenilen oksijen saflığı elde etmek için çalışma süresi yaklaşık 30 dakikadır. Böylece bu üniteler Oksijen talebi değişikliklerine göre AÇIK ve KAPALI konuma getirilebilir.
4. Yüksek Güvenilirlik
Sabit oksijen saflığı ile sürekli ve sürekli çalışma için çok güvenilirdir. Fabrika temin süresi her zaman% 93'den daha iyidir.
5. Zeolit ​​Moleküler Elekler Ömrü
Beklenen Zeolit ​​Moleküler Elekler ömrü Oksijen fabrikasının ömür boyu 10 yıldan fazladır. Yani hiçbir yedek maliyeti.
6. Düşük yatırım ve enerji tüketimi
7. Basit kullanım ve bakım
3.3 İşlevsel Özellikler:
1. Sistem, tek tıklamayla başlama yolunu, Hava kompresörünü, Soğutmalı Hava Kurutucusunu, Adsorpsiyon kurutucusunu, Jeneratörü programın birer birer çalışmasıyla başlayacak şekilde benimser.
2. Oksijen üreticisi, nitelendirilmemiş oksijen gazı uyarı alarmı ve otomatik havalandırma çıkışı ile donatılmışsa, boru hattına giren tüm oksijenin iyi kalitede olmasını sağlayabilirsiniz.
3. Siemens Almanya renkli dokunmatik ekranlı oksijen üreticisi, tüm sistemin akışını, çalışma sıcaklığını, saflığını, basıncını ve azot oranını görüntüleyebilir; ayrıca bakım zamanı hatırlatabilir, sorun alarmını kaydedebilir , işletim verisini indirin.

4. Azot / oksijen gazı tipik uygulaması  
应用 1.jpg
5. Paket taşımacılığı ve bazı son kullanıcılar
运输 包装 .jpg

6. Kalite Kontrol
YUANDA Gaz Enigineering & Teknolojisi YDGET çözümünün kalitesinden emin olabilirsiniz. YUANDA   sadece en iyi tedarikçi ve parçaları kullanır. Ve tüm nitrojen jeneratörleri, fabrikadan çıkmadan önce her şeyin nitelikli olduğundan emin olmak için profesyonel Uzmanlar tarafından test edilmekte ve görevlendirilmektedir.

7. Garanti
YDGET'ten malların garanti süresi, kurulum ve devreye alma işlemlerinin tamamlanma tarihinden 420 gün sonra veya malların alınmasından 420 gün sonra (hangisi daha önce gerçekleşirse) süresidir.

8. Hizmet ve Destek
YDGET, avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Maksimum kolaylık sağlamak için, çalışma saatine veya takvime dayalı sabit fiyatlı bir servis sözleşmesi sunuyoruz
zaman. Elbette, tüm müşteriler bizi dilediğiniz zaman arayabilir. Biz her zaman size yardımcı olmaktan fazlasını istiyoruz.
1) Danışmanlık
Kendi kendine yardım, deneyim değişimi ve bireysel destek için yardım.
Tesisin işletimi ile ilgili sorularınız varsa veya sorun gidermek için birilerine ihtiyacınız varsa, telefonla veya yazılı olarak tavsiyelerde bulunuruz. Seninle doğrudan temas bizim için çok önemlidir, çünkü her iki tarafın menfaati için ortak olarak kalıcı bir işbirliğinin temelini oluşturmaktadır.
2) İşletmeye alma
Montajın nihai kabulünden düzgün çalışmanın ve garanti edilen özelliklerin onaylanmasına kadar sistematiktir. Bu, kapsamlı operasyonel testler, adsorbanlar ve katalizörler ile profesyonel doldurma, uygun start-up, çalışma parametrelerinin optimum ayarı ve tüm emniyet fonksiyonlarının kontrolünü içerir. Aynı zamanda işletme personelinizi tesisin işlevleri ve işletmesi konusunda eğitiyoruz.
3) Yedek Parça Servisi
Fabrikanızın tüm ömrü boyunca hızlı ve düşük fiyatlı dünya çapında. Tarafımızdan teslim edilen tüm bitki bileşenlerinin farklı şekilde etiketlenmesi, sizin tarafınızdan talep edilen yedek parçaları belirlememizi sağlar. Size uzun ömür ve ekonomik verimlilik için tasarlanmış ürünler sunuyoruz.
Değişiklikler ve uzantılar için, kişisel amaçlarınız için en uygun ve en ekonomik çözüm ararız.
4) Bakım / Revizyonlar
Düzenli inceleme ve bakım, kalıcı bir çalışma sağlar, hasar görmesini önler ve beklenmedik arızaları önler. Bakım / revizyon çalışmaları sırasında ilgili tüm bileşenleri işlev ve durum, değişim kusurları, kullanılmış ve aşınmış parçaları kontrol ediyoruz ve daha sonra fabrikamızı verilen çalışma koşullarına en uygun şekilde kontrol ediyoruz. Bitki büyüklüğüne ve
Hizmet kapsamımız, revizyonların detaylı bir şekilde çizilmesini ve yüklenicilerin koordinasyonunu ve denetimini içermektedir. Elbette bakım belgelerini raporlar ve yedek parça önerileri şeklinde tedarik ederiz ve programlarımızı ihtiyaçlarınıza göre koordine ederiz.
5) Eğitim
Personeliniz için bilgi birikimi.
İşletme, bakım ve onarım, elektrikli ölçüm ve kontrol ekipmanları veya proses mühendisliği - uzmanlarımız tarafından size özel eğitimler sunuyoruz. Yerinde tesisatın kendisi ile çalışıyorken de, izinlerimiz üzerinde olsun, sorunuza ve sorunlarınıza konsantre oluruz.

9. Hemen ve doğru fiyat teklifini nasıl elde edersiniz?
Aşağıdaki verilerle birlikte bize mail göndermekten çekinmeyin.
1) O2 akış hızı: _____ Nm3 / saat
2) O2 saflığı: _____%
3) O2 boşaltma basıncı: _____Bar
4) Çiğlenme noktası: _____ ℃
5) O2 Uygulaması: _____ (yanma, kaynak veya ne?)

6) Voltajlar ve Frekans: ______ V / PH / HZ

7) Yerel deniz seviyesi: _____m


10. Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Cihazları Ltd.Şti.
YDGET .com   üretim, tedarik ve uzmanla uğraşmaya adamışlardır.   tamamen otomatik olan ve düşük üretim maliyeti gerektiren özel bir PSA Oksijen Santralı serisi. Bu bitkiler cam endüstrilerinde, yanan endüstrilerde ve çelik endüstrilerinde son derece gereklidir. Müşterilere performanslarında son derece etkili tesisatlar kurmak için güvenilir ve kolay sunuyoruz. Bu bitkiler, müşteri tarafından en iyi sonucun alınmasını sağlayan çeşitli kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Müşteri, bu nitelikli tesisleri kendi gereksinimlerine ve gereksinimlerine göre yararlanabilir. Bunlar, Cam Sanayi, Çelik Sanayi ve Sert Sanayi gibi sektörlerde gereklidir.


Bir çift: Endüstri için Oksijen Jeneratörü / Kimyasal

Sonraki: Satılık Üst Kalite Oksijen Jeneratörü

Sorgulama