Hava azot gaz jeneratör

Hava azot gaz jeneratör

Hava Temizleme Cihazı, hava ayırma, jeneratör üretici / tedarikçi Çin'de, yüksek performans azot arıtma ekipmanları hava - ayrılık, doğrudan hava kompresörleri, Thn sunan-60A nitrojen Jenaratorü ve benzeri.

Belirtimi
1) saflık: 95-%99,9999
2) kapasite: 5-8000Nm3/s
3) basıncı dışarı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)
4) çiğ noktası:-45 derece---70

Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize posta göndermek için birini dattereddüt etmeyin bir.

1) N2 Debisi: ___Nm3/saat

2) N2 saflık: ___ %

3) N2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) azot uygulama.

Azot jeneratörleri uygulamaları

Yiyecek ve içecek endüstrisi

An yiyecek veya içecek üretilen veya meyve ve sebze, hasat bir yaşlanma sürecini kadar ürün çürüme tam devreye girer. Bu bakteri ve diğer organizmaların neden olur. Jeneratörler oksijeni alır ve bu organizmaların geliştirmek olamaz çünkü önemli ölçüde ürün ömür boyu uzatır N2 ürünleriyle sel için kullanılır. Ayrıca, kimyasal oksidasyon tarafından neden gıda bozulma ortadan veya durdu.

Analitik kimya

Azot jeneratörleri nitrojen istikrarlı ve sürekli bir tedarik gerekli olduğu analitik kimya sıvı Kromatografi-Kütle spektrometresi ve Gaz Kromatografi gibi çeşitli formlar için gereklidir.

Uçak & motorlu araç lastikleri

Hava olsa da % 78'i azot, çoğu uçak lastikleri azot ile doldurulur ve birçok lastik ve lastik doldurmak için azot jeneratörleri ile otomotiv mağaza, Kuru o azot bir su tankında olmak üstünlüktür. Genellikle bir basınçlı hava tankı su tankında hava kompresörü ayrıldıktan sonra Yoğuşmalı atmosferdeki su buharı gelen içindeki olabilir. Ayrıca, azot zaman ısıtmalı ve soğutmalı [kaynak belirtilmeli] daha istikrarlı bir basınç korumak için söylenir ve [dedi belirtilmeli] daha büyük bir molekül olmak (109.76 pm) lastik O2 gibi kolayca nüfuz değil bu yüzden [kaynak belirtilmeli] (120.74 pm) ve Argon.

Kimya ve petrokimya sanayî

Kimya ve petrokimya sanayi azot birincil ve çok önemli uygulama etkisiz çevre temizlik ve koruma işlemi damarlarının sırasında genel endüstriyel emniyet sağlanması amaçlı yoktur. Ayrıca, azot basınçlı boru hatları test, kimyasal maddeler ulaşım ve teknolojik işlemlerinde kullanılan katalizörler rejenerasyon için kullanılır.

Elektronik

Elektronikte, azot antioksidan üretiminde yarı iletkenler ve elektrik devreleri, ısıl işlem bitmiş ürünlerin yanı sıra üfleme ve temizlik olarak hizmet vermektedir.

Cam sanayi

Cam üretiminde, azot yay fırın elektrotlar için bir soğutma Aracısı işlem yordamlar yanı sıra hava sırasında oksidasyon inhibitörü olarak verimli soğutucu kanıtlıyor.

Metalurji

Demir çelik metal sanayi azot tavlama sırasında demir ve demir dışı metaller koruma aracı olarak genellikle kullanır. Ayrıca, azot gibi standart sanayi süreçlerinde Nötr tavlama, buruk, sert lehimleme, stres giderici, siyanür sertleştirme, metal-toz sinterleme ve Ekstrüzyon kalıp soğutma olarak yararlıdır.

Boya ve vernik sanayi

Cila ve boya üretim azot polimerizasyon kurutma yağlar önlemek için ambalaj sırasında oksijen deplasman yanı sıra, güvenliğini sağlamak için süreç gemiler inert bir ortamda oluşturulması için kullanır.

Petrol sanayi

Petrol sektöründe azot süreçlerin bir dizi vazgeçilmez bir bileşenidir. En sık, azot patlamalar önlenmesi ve yangın güvenliği için etkisiz bir ortam yaratmak için ve ulaşım ve transfer hidrokarbonların desteklemek için kullanılır. Ayrıca, azot test ve tasfiye, teknolojik gemileri temizlik ve temizlik sıvılaştırılmış gaz taşıyıcıları ve hidrokarbon depolama tesisleri boru hattı için kullanılır.

İlaç endüstrisi

İlaç endüstrisinde, azot uygulama paketleme ve patlama ve yangın güvenliği iyi dağınık maddelerin kullanıldığı faaliyetlerine karşı sağlanması ilaç bulur.

Hipoksik hava Yangın önleme sistemi

Azot jeneratörleri hipoksik hava Yangın önleme sistemlerine düşük oksijen içeriği ile hava üretmek için kullanılır.


Bir çift: yüksek saflıkta nitrojen Jenaratorü

Sonraki: Oksijen gaz tesisi