Hava Ayırma Tesisi Psa Oksijen Jeneratörü

Hava Ayırma Tesisi Psa Oksijen Jeneratörü

Hava Ayrıştırma Tesisi Psa Oksijen Jeneratör, su soğutucu, hava filtresi ve benzeri sunan Oksijen Jeneratörü, Gaz Jeneratör, Hava Ayırma Tesisi üreticisi / tedarikçisi Çin'de.
1.Şirkete genel bakış
Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları A.Ş., LTD. Azot azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtım sistemleri vb. bir dizi yelpazesine sahiptir ve yaygın olarak petrol, petrol ve gaz, kimya, elektronik, metalurji, kömür, ilaç, havacılık, otomobil, cam, YDGET, hava ayırma teknolojisinde yıllarca araştırma ve çeşitli endüstrilerdeki zengin çözüm deneyimleri ile müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Hizmetinizde olmaya her zaman hazır deneyimli bir profesyonel ekibimiz var. Satış mühendisleri belirtilen gereksinimlerinizi dikkatle analiz ederler ve sizin için uygun çözümler sunar. Satış sonrası hizmet sistemi, sorunlarınıza en kısa sürede ve çözünürlükle 24 saat içinde hızlı yanıt vermeyi garanti eder. YDGET, tarafımızdan sunulan azot / oksijen jeneratörlerine ve diğer ilgili ekipmanlara satış sonrası servislerden sorumludur.
YDGET, müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayrıştırma çözümleri ve profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır.
公司 概况 .jpgTemel bilgi
  • Model YOK: KOB-600

  • Saflık:% 92.5-% 93.5

  • Kapasite: 2000nm3 / Hr

  • Kullanımı: Oksijen

  • Menşei: Çin

  • Sertifikasyon: ISO9001, SGS, ASME

  • Enstrüman Hava Tüketimi: 100m3 / H

  • Garanti: Bir Yıl

  • Ticari marka: Yuanda

Ürün Açıklaması
Hava ayırma tesisi PSA oksijen jeneratörü
Şartname
Performans Endeksi
Oksijen Akışı 10 ~ 20000 Nm3 / sa
Oksijen Saflığı % 21 ~% 95 aralığında ayarlanmış
Okşijen tüketimi oksijen saflığı% 90 olduğunda 0,32-0,37 KWh / Nm3
Üretim: 10-500Nm 3 / saat
Saflık: % 93
Basınç 4 bar'dan


Üretimin Cihaz Yapısı ve Şematik Akış Şeması

瓶 瓶 机械 工艺流程 英文 改. Jpg

Ürün Fotoğrafları

KOB-10 全套 增压 充 瓶 制氧 装置 .jpg
Giriş
O2 saflığı için yüksek talep etmezseniz, PSA oksijen üreteci sizin için iyi bir seçimdir. PSA oksijen tesisi, küçük ayak izi, düşük güç tüketimi, anında başlatma, daha az yatırım ve tam otomatik çalıştırma özelliğine sahiptir.

Uygulamalar
PSA oksijen üreticisi, kanalizasyon işlemi için bir EAF çelik üreten oksijen üreticisi veya oksijen konsantratörü görevi görebilir. Çelik üretimi, cam eritme, kağıt hamuru ve kağıt ağartma, su arıtımı, demir dışı metal eritme, petrokimya ve kimya sanayi, cevher işleme, su ürünleri yetiştiriciliği, fermantasyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

2. Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörünü seçmelisiniz?
YDGET .com , tamamen otomatik ve düşük üretim maliyeti gerektiren özel bir PSA Oksijen Santralı imalatı, tedariki ve uzmanı ile uğraşmaktadır . Bu bitkiler cam endüstrilerinde, yanan endüstrilerde ve çelik endüstrilerinde son derece gereklidir. Müşterilere performanslarında son derece etkili tesisatlar kurmak için güvenilir ve kolay sunuyoruz. Bu bitkiler, müşteri tarafından en iyi sonucun alınmasını sağlayan çeşitli kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Müşteri, bu nitelikli tesisleri kendi gereksinimlerine ve gereksinimlerine göre yararlanabilir.

Bir çift: Tam Otomatik Psa Azot Jeneratörü

Sonraki: Oksijen Dolum Makinesi