Tam Otomatik Psa Azot Jeneratörü

Tam Otomatik Psa Azot Jeneratörü

1.Companyaya genel bakış Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları LTD. PSA azot ve oksijen jeneratörleri, membran azotu ve oksijen jeneratörleri, azot arıtma sistemleri vb. bir yelpazesine sahiptir ve yaygın olarak petrol, gaz ve petrol, kimya, elektroniğin endüstrisinde kullanılır ...

1.Şirkete genel bakış
Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları A.Ş., LTD. Azot azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtım sistemleri vb. bir dizi yelpazesine sahiptir ve yaygın olarak petrol, petrol ve gaz, kimya, elektronik, metalurji, kömür, ilaç, havacılık, otomobil, cam, YDGET, hava ayırma teknolojisinde yıllarca araştırma ve çeşitli endüstrilerdeki zengin çözüm deneyimleri ile müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Hizmetinizde olmaya her zaman hazır deneyimli bir profesyonel ekibimiz var. Satış mühendisleri belirtilen gereksinimlerinizi dikkatle analiz ederler ve sizin için uygun çözümler sunar. Satış sonrası hizmet sistemi, sorunlarınıza en kısa sürede ve çözünürlükle 24 saat içinde hızlı yanıt vermeyi garanti eder. YDGET, tarafımızdan sunulan azot / oksijen jeneratörlerine ve diğer ilgili ekipmanlara satış sonrası servislerden sorumludur.
YDGET, müşterilerimize daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayrıştırma çözümleri ve profesyonel hizmet sunmak için çalışmaktadır.2. Neden neden PSA azot üreteci seçmeliyiz?
Yüksek azot saflığı
PSA azot üreteci tesisleri, membran sistemlerinin sağlayamadığı -% 99.9995 azot oranına kadar - yüksek saflıkta azot üretilmesini sağlar. Bu azot saflığı aynı zamanda kriyojenik sistemler tarafından da sağlanabilir, ancak oldukça fazla karmaşıktır ve yalnızca büyük tüketim hacimleri ile haklıdırlar. Azot üreteci, ultra saf saflıkta azot üretmek için CMS (karbon moleküler elek) teknolojisini kullanır ve dahili kompresörlü veya without kompresörlü olarak mevcuttur.
Düşük işletme maliyeti
Eski hava ayırma tesislerinin ikame edilmesi ile azot üretimi tasarrufları büyük oranda% 50'yi aşmaktadır. [Kaynak belirtilmeli]
Azot jeneratörleri tarafından üretilen azotun net maliyeti, şişelenmiş veya sıvılaştırılmış azotun maliyetinden önemli ölçüde daha düşüktür.
Azot Jeneratörleri Çevreye Daha Az Etki Oluşturuyor
Azot gazı üretmek, saf, temiz, kuru nitrojen gazı sağlamak için sürdürülebilir, çevre dostu ve enerji açısından verimli bir yaklaşımdır. Kriyojenik bir hava ayırma tesisi için gerekli enerjiyle ve sıvı nitrojeni tesisten tesise nakletmek için gereken enerjiyle karşılaştırıldığında, üretilen azot daha az enerji harcar ve çok daha az sera gazı yaratır.

3. Neden Yuanda KNA serisi PSA Azot Jeneratörü'nü seçmelisiniz?
Şartname
1) Saflık:% 95-99.9999
2) Kapasite: 5-8000Nm3 / h
3) Basınç çıkışı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa da mevcuttur)
4) Çiğlenme noktası: -45 derece -70
Teknik özellikler
1). İthal pnömatik valfler, ömrü 3 milyondan fazla;
2). Siemens PLC Akıllı program denetleyicisi, kolay ve kararlı çalışma;
3). Belirli inert seramik topların difüzyon teknolojisi, hava akımı dağılımını eşit bir şekilde yapar; adsorban için adsorpsiyon verimliliğini arttırmak;
4). Karbon moleküler elek kullanım ömrünü korumak için kendi kendine çalışan silindir sıkıştırma cihazı (Patent No .: ZL-200820168079.9);
5.) Orijinal santrifüj titreşimi Doldurma (Patent No .: ZL-200820168078.4) maksimum dolum hacmini etkin bir şekilde sağlamaktadır.4. Azot / oksijen gazı tipik uygulaması


5 . Paket taşıma ve bazı son kullanıcılar


6. Kalite Kontrol
YUANDA Gaz Enigineering & Teknolojisi YDGET çözümünün kalitesinden emin olabilirsiniz. YUANDA yalnızca en iyi tedarikçi ve bileşenleri kullanmaktadır. Ve tüm nitrojen jeneratörleri, fabrikadan çıkmadan önce her şeyin nitelikli olduğundan emin olmak için profesyonel Uzmanlar tarafından test edilmekte ve görevlendirilmektedir .

7. Garanti
YDGET'ten malların garanti süresi, kurulum ve devreye alma işlemlerinin tamamlanma tarihinden 420 gün sonra veya malların alınmasından 420 gün sonra (hangisi daha önce gerçekleşirse) süresidir.

8. Hizmet ve Destek
YDGET, avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Maksimum kolaylık sağlamak için, çalışma saatine veya takvime dayalı sabit fiyatlı bir servis sözleşmesi sunuyoruz
zaman. Elbette, tüm müşteriler bizi dilediğiniz zaman arayabilir. Biz her zaman size yardımcı olmaktan fazlasını istiyoruz.
1) Danışmanlık
Kendi kendine yardım, deneyim değişimi ve bireysel destek için yardım.
Tesisin işletimi ile ilgili sorularınız varsa veya sorun gidermek için birilerine ihtiyacınız varsa, telefonla veya yazılı olarak tavsiyelerde bulunuruz. Seninle doğrudan temas bizim için çok önemlidir, çünkü her iki tarafın menfaati için ortak olarak kalıcı bir işbirliğinin temelini oluşturmaktadır.
2) İşletmeye alma
Montajın nihai kabulünden düzgün çalışmanın ve garanti edilen özelliklerin onaylanmasına kadar sistematiktir. Bu, kapsamlı operasyonel testler, adsorbanlar ve katalizörler ile profesyonel doldurma, uygun start-up, çalışma parametrelerinin optimum ayarı ve tüm emniyet fonksiyonlarının kontrolünü içerir. Aynı zamanda işletme personelinizi tesisin işlevleri ve işletmesi konusunda eğitiyoruz.
3) Yedek Parça Servisi
Fabrikanızın tüm ömrü boyunca hızlı ve düşük fiyatlı dünya çapında. Tarafımızdan teslim edilen tüm bitki bileşenlerinin farklı şekilde etiketlenmesi, sizin tarafınızdan talep edilen yedek parçaları belirlememizi sağlar. Size uzun ömür ve ekonomik verimlilik için tasarlanmış ürünler sunuyoruz.
Değişiklikler ve uzantılar için, kişisel amaçlarınız için en uygun ve en ekonomik çözüm ararız.
4) Bakım / Revizyonlar
Düzenli inceleme ve bakım, kalıcı bir çalışma sağlar, hasar görmesini önler ve beklenmedik arızaları önler. Bakım / revizyon çalışmaları sırasında ilgili tüm bileşenleri işlev ve durum, değişim kusurları, kullanılmış ve aşınmış parçaları kontrol ediyoruz ve daha sonra fabrikamızı verilen çalışma koşullarına en uygun şekilde kontrol ediyoruz. Bitki büyüklüğüne ve
Hizmet kapsamımız, revizyonların detaylı bir şekilde çizilmesini ve yüklenicilerin koordinasyonunu ve denetimini içermektedir. Elbette bakım belgelerini raporlar ve yedek parça önerileri şeklinde tedarik ederiz ve programlarımızı ihtiyaçlarınıza göre koordine ederiz.
5) Eğitim
Personeliniz için bilgi birikimi.
İşletme, bakım ve onarım, elektrikli ölçüm ve kontrol ekipmanları veya proses mühendisliği - uzmanlarımız tarafından size özel eğitimler sunuyoruz. Yerinde tesisatın kendisi ile çalışıyorken de, izinlerimiz üzerinde olsun, sorunuza ve sorunlarınıza konsantre oluruz.

9. Anında fiyat teklifi nasıl alınır?
Aşağıdaki verilerle birlikte bize mail göndermekten çekinmeyin.
1) N2 akış hızı: _____ Nm3 / saat
2) N2 saflığı: _____%
3) N2 boşaltma basıncı: _____Bar
4) Voltaj ve Frekans: ______ V / PH / HZ
5) Azot Uygulamaları.

10. Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Cihazları Ltd.Şti.
Ekle: Gaoqiao Sanayi Bölgesi, Hangzhou, Zhejiang, Çin 311402
Tel: + 86-571-61712588 Faks: + 86-571-61712599
İletişim: Jane Qian
wechat: 13588376592

Sales@ydget.com


Bir çift: Küçük Skid Kompakt Oksijen Jeneratörü

Sonraki: Hava Ayırma Tesisi Psa Oksijen Jeneratörü