Heatless yenilenme adsorpsiyon Hava Kurutucu hava kompresörü için

Heatless yenilenme adsorpsiyon Hava Kurutucu hava kompresörü için

Kurutma makinesi, kurutma makinesi, hava hava alıcı üretici / tedarikçi hava kompresörü, 7bar 185kw vida Tek Kişilik sahne kompresör için enerji tasarrufu, düşük gürültü Sroll petrol ücretsiz 30kw 8bar hava kompresörü için Çin'de, Heatless yenilenme adsorpsiyon hava kurutma makinesi sunan ve benzeri.
  • HS kodu: 8414809090

Ürün Açıklaması


Dışarıdan ısıtmalı rejeneratif nem alıcı hava kurutma makinesi heatless türü ve ısıtmalı tipi nem alıcı hava kurutma başarılı tasarımına göre geliştirilmiştir. Yeniden oluşturma işlemi daha önce bir enerji tasarrufu elde etmek için gerekli kapasitesini azaltmak için Önceden ısıtılmış tasfiye havadır. Heatless tipi nem alıcı hava kurutma makinesi kısa geçiş döneminin dezavantaj önler ve o çok tüketmek aynı zamanda daha az Isıtma enerji ısıtmalı tipi kurutucu gibi hava kurutma makinesi. Nem alıcı hava güvenebileceğiniz kurutma makinesi tasarruflu bu!


Çalışma prensibi

Nem alıcı kurutma makinesi bu dizi basınç salıncak adsorpsiyon ve sıcaklık salıncak adsorpsiyon çalışma ilkeleri içermektedir. Kurutucu kurutma sütun su Nemi emer ve kurutulmuş ve ısıtmalı yüksek kalite ile yeniden tasfiye rejenerasyon sütun hava termal Difüzyon ve yüksek basınç farkı mekanizmaları tarafından havada.

sıkıştırılmış hava kurutucu PSA, prensibi üzerine dayanır heatless yenilenme basınçlı hava. kurutma için su molekülleri absorbe için gözenekli kurutucu kullanın

Teknik Özellikler

+ PLC ithal akıllı denetleyicisi, istikrarlı ve güvenilir.

+ Flanş dolum ağzı, kolay değiştirme.

+ Benzersiz endoskopi tasarım, kolay operasyon için gözetmek.

+ Gelişmiş Pnömatik valf sürekli kullanım milyon kez birden fazla olun.

+ Özel hava akımı difüzör kullanarak emin olmak için kurutucu ömrünü.

Teknik bilgiler

+ Çalışma basıncı: 0,4 ~ 1.0MPa (1.0 ~ 3.0MPa mevcuttur)

+ Çiğ noktası:-40℃ (-40℃ ~-73℃MPa mevcuttur)

+ Giriş hava sıcaklığı: ≤50℃

+ Rejenerasyon gaz tüketimi: ≤12%

+ Basınç kaybı: ≤0. 02MP

+ İşletim döngüsü: 4 ~ 10 dk


Bir çift: Gıda Depolama için PSA azot gaz donatım

Sonraki: Hava ayırıcı sanayi/kimyasal donatımı