Düşük maliyetli nitrojen Jenaratorü

Düşük maliyetli nitrojen Jenaratorü
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Basınç Swing adsorpsiyon teknolojinitrojen Jenaratorü

Hava-azot üretim teknolojisi azot jeneratörleri adsorpsiyon işlemlerde kullanımı ile de okudu ve yüksek saflıkta azot kurtarılması için endüstriyel tesislerde yaygın olarak uygulanan.

Adsorpsiyon teknoloji kullanan bir nitrojen Jenaratorü çalışma prensibi üzerine basınç ve sıcaklık faktörler çeşitli gaz karışımı bileşenleri tarafından özellikli adsorpsiyon oranları bağımlılığı üzerine kuruludur. Azot adsorpsiyon bitkilerin çeşitli türleri arasında basınç salıncak adsorpsiyon (PSA) bitki dünya çapında en geniş uygulama bulduk.

İse #39; s tasarım baskılar iki adsorber – adsorbent içeren damarlarının değiştirme yoluyla gaz adsorpsiyon ve adsorbent yenilenme regülasyonu dayanır. Bu işlem, ortam yakın sabit sıcaklık gerektirir. Söz konusu işlemle adsorbent rejenerasyon atmosferik basınçta doğrulanırken azot atmosferik basınç, fabrikada tarafından üretilmektedir.

Salıncak adsorpsiyon işlemi her iki adsorbers bir kaç dakika için çalışan iki aşamada oluşur. Adsorpsiyon aşamada oksijen, azot molekülleri adsorber – adsorbent içeren gemi ile seyahat için izin ederken H2O ve CO2 molekülleri adsorbent gözenek yapısı yaygın. Yenilenme aşamasında adsorbed bileşenleri Bacalı atmosfere adsorbent üzerinden serbest bırakılır. İşlem çarp sonra yinelenir.

Neden PSA nitrojen Jenaratorü seçmelisiniz?

Yüksek azotlu saflık

PSA nitrojen jeneratörü bitkiler yüksek saflıkta azot--dan soluduğumuz hava, hangi Membran sistemleri – kadar %99.9995 nitrojen sağlayamıyoruz üretimini sağlar. Bu nitrojen saflık da kriyojenik sistemler tarafından sağlanmış olur, ama bunlar önemli ölçüde daha karmaşık ve sadece büyük tüketim birimleri tarafından haklı. Azot jeneratörleri ultra saf azot sürekli bir tedarik üretmek için CMS (karbon moleküler elek) teknolojisini kullanır ve iç kompresörler ile veya olmadan kullanılabilir.

Düşük işletme maliyetleri

Güncel olmayan hava ikame tarafından Ayırma tertibatları nitrojen üretim tasarruf büyük ölçüde % 50 fazla. [kaynak belirtilmeli]

Azot azot jeneratörleri tarafından üretilen net maliyeti önemli ölçüde şişe veya likit azot maliyeti azdır.

Azot jeneratörleri çevre üzerinde daha az etkisi oluşturma

Azot gaz üretimi sürdürülebilir, çevre dostu ve temiz, saf, sağlayan bir enerji verimli yaklaşım kuru azot gazı. Kriyojenik hava ayırma bitki ve bitki sıvı azot tesisine taşımak için gereken enerji için gerekli enerji karşılaştırıldığında, oluşturulan azot daha az enerji tüketiyor ve daha az sera gazı oluşturur.

Neden YUANDA PSA nitrojen Jenaratorü seçmelisiniz?

Teknik Özellikler

1). ithal pnömatik vanalar, hayat kullanmaktır 3 milyondan fazla kez;

2). Siemens PLC akıllı program denetleyicisi, kolay ve istikrarlı çalışma;

3). belirli etkisiz seramik toplar Difüzyon teknolojisi yapar hava akımı dağıtım eşit; adsorbent adsorpsiyon verimliliği geliştirmek;

4). kendini zorla silindir sıkıştırma aygıt (Patent No: ZL-200820168079.9) kullanarak korumak için ömrünü karbon moleküler elek;

5.) özgün santrifüj titreşim doldurma (Patent No: ZL-200820168078.4) etkili cilt doldurma maksimum sağlamak.

Belirtimi
1) saflık: 95-%99,9999
2) kapasite: 5-8000Nm3/s
3) basıncı dışarı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)
4) çiğ noktası:-45 derece---70

Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize posta göndermek için çekinmeyinileAşağıdaki datbir.

1) N2 Debisi: ___Nm3/saat

2) N2 saflık: ___ %

3) N2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) azot uygulama.

Azot jeneratörleri uygulamaları

Yiyecek ve içecek endüstrisi

An yiyecek veya içecek üretilen veya meyve ve sebze, hasat bir yaşlanma sürecini kadar ürün çürüme tam devreye girer. Bu bakteri ve diğer organizmaların neden olur. Jeneratörler oksijeni alır ve bu organizmaların geliştirmek olamaz çünkü önemli ölçüde ürün ömür boyu uzatır N2 ürünleriyle sel için kullanılır. Ayrıca, kimyasal oksidasyon tarafından neden gıda bozulma ortadan veya durdu.

Analitik kimya

Azot jeneratörleri nitrojen istikrarlı ve sürekli bir tedarik gerekli olduğu analitik kimya sıvı Kromatografi-Kütle spektrometresi ve Gaz Kromatografi gibi çeşitli formlar için gereklidir.

Uçak andamp; motorlu araç lastikleri

Hava olsa da % 78'i azot, çoğu uçak lastikleri azot ile doldurulur ve birçok lastik ve lastik doldurmak için azot jeneratörleri ile otomotiv mağaza, Kuru o azot bir su tankında olmak üstünlüktür. Genellikle bir basınçlı hava tankı su tankında hava kompresörü ayrıldıktan sonra Yoğuşmalı atmosferdeki su buharı gelen içindeki olabilir. Ayrıca, azot zaman ısıtmalı ve soğutmalı [kaynak belirtilmeli] daha istikrarlı bir basınç korumak için söylenir ve [dedi belirtilmeli] daha büyük bir molekül olmak (109.76 pm) kadar doesnand #39; lastik O2 gibi kolayca nüfuz t [kaynak belirtilmeli] (120.74 pm) ve Argon.

Kimya ve petrokimya sanayî

Kimya ve petrokimya sanayi azot birincil ve çok önemli uygulama etkisiz çevre temizlik ve koruma işlemi damarlarının sırasında genel endüstriyel emniyet sağlanması amaçlı yoktur. Ayrıca, azot basınçlı boru hatları test, kimyasal maddeler ulaşım ve teknolojik işlemlerinde kullanılan katalizörler rejenerasyon için kullanılır.

Elektronik

Elektronikte, azot antioksidan üretiminde yarı iletkenler ve elektrik devreleri, ısıl işlem bitmiş ürünlerin yanı sıra üfleme ve temizlik olarak hizmet vermektedir.

Cam sanayi

Cam üretiminde, azot yay fırın elektrotlar için bir soğutma Aracısı işlem yordamlar yanı sıra hava sırasında oksidasyon inhibitörü olarak verimli soğutucu kanıtlıyor.

Metalurji

Demir çelik metal sanayi azot tavlama sırasında demir ve demir dışı metaller koruma aracı olarak genellikle kullanır. Ayrıca, azot gibi standart sanayi süreçlerinde Nötr tavlama, buruk, sert lehimleme, stres giderici, siyanür sertleştirme, metal-toz sinterleme ve Ekstrüzyon kalıp soğutma olarak yararlıdır.

Boya ve vernik sanayi

Cila ve boya üretim azot polimerizasyon kurutma yağlar önlemek için ambalaj sırasında oksijen deplasman yanı sıra, güvenliğini sağlamak için süreç gemiler inert bir ortamda oluşturulması için kullanır.

Petrol sanayi

Petrol sektöründe azot süreçlerin bir dizi vazgeçilmez bir bileşenidir. En sık, azot patlamalar önlenmesi ve yangın güvenliği için etkisiz bir ortam yaratmak için ve ulaşım ve transfer hidrokarbonların desteklemek için kullanılır. Ayrıca, azot test ve tasfiye, teknolojik gemileri temizlik ve temizlik sıvılaştırılmış gaz taşıyıcıları ve hidrokarbon depolama tesisleri boru hattı için kullanılır.

İlaç endüstrisi

İlaç endüstrisinde, azot uygulama paketleme ve patlama ve yangın güvenliği iyi dağınık maddelerin kullanıldığı faaliyetlerine karşı sağlanması ilaç bulur.

Hipoksik hava Yangın önleme sistemi

Azot jeneratörleri hipoksik hava Yangın önleme sistemlerine düşük oksijen içeriği ile hava üretmek için kullanılır.


Sorgulama