Skid Kompakt Azot Jeneratörü

Skid Kompakt Azot Jeneratörü
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Yuanda KNA serisi PSA Azot Jeneratörü

1. özellikleri
1) Saflık:% 99,9
2) Kapasite: 150Nm3 / h
3) Basınç çıkışı: 0-0,8MPa (1.0 ~ 15.0MPa da mevcuttur)
4) Çiğ noktası: -45 derece-- -70


Teknik özellikler
1). İthal pnömatik valfler, hayatı kullanarak 3 milyondan fazla kez;
2). Siemens PLC Akıllı program kontrolörü, kolay ve kararlı çalışma;
3). Spesifik inert seramik bilyalar difüzyon teknolojisi, hava akışı dağılımını eşit bir şekilde yapar; Adsorban için adsorpsiyon verimini artırın;
4). Karbon moleküler eleğin kullanım ömrünü korumak için kendi kendini kuvvetlendiren silindir sıkıştırma cihazı (Patent No: ZL-200820168079.9);
5.) Orijinal santrifüj titreşim Dolum (ZL-200820168078.4) etkin bir şekilde maksimum dolum hacmini sağlar.

Skid Compact Nitrogen Generator

2. Kalite Kontrol
YUANDA Gaz Enigretering & Technology YDGET çözümünün kalitesinden emin olabilirsiniz. YUANDA sadece en iyi tedarikçi ve bileşenleri kullanır. Ve tüm nitrojen jeneratörleri fabrikadan çıkmadan önce her şeyin kalifiye olduğundan emin olmak için profesyonel uzmanlar tarafından test edilir ve devreye alınır.

3. Garanti
YDGET'ten alınan malların garanti süresi, kurulum ve işletmeye alma işlemlerinin tamamlanmasından itibaren 360 gün veya malları aldıktan sonra 420 gün, hangisi daha erken gerçekleşir.

4. Servis ve Destek
YDGET, avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunmaktadır. Maksimum rahatlık için, operasyon süresine veya takvimine göre sabit bir fiyat servis sözleşmesi sunuyoruz.
Zaman. Tabii ki, tüm müşteriler her zaman bizi aramayı bekliyoruz. Size her zaman yardımcı olmaya istekliyiz.


1) Danışmanlık
Kendi kendine yardım, deneyim alışverişi ve bireysel destek için yardım.
Tesis çalışmasıyla ilgili sorularınız varsa veya sorun giderme için birine ihtiyaç duyarsanız, size telefonla veya yazılı olarak tavsiyelerde bulunuruz. Sizinle doğrudan temas bizim için çok önemlidir, çünkü ortaklar olarak daimi işbirliğinin her iki tarafın da yararına olması esastır.


2) Devreye Alma
Montajın nihai kabulünden, doğru çalışma ve garantili özelliklerin onaylanmasına kadar sistematik. Bu, kapsamlı operasyonel testler, yüzerme ve katalizörler ile profesyonel doldurma, doğru başlatma, çalışma parametrelerinin en uygun şekilde ayarlanması ve tüm güvenlik fonksiyonlarının kontrol edilmesini içerir. Aynı zamanda işletme personelinizi tesisin fonksiyonları ve çalışması konusunda eğitiyoruz.


3) Yedek parça servisi
Dünya çapında, bitkinizin tam ömrü boyunca hızlı ve düşük fiyatlı. Tarafımızdan teslim edilen tüm tesis bileşenlerinin farklı etiketlenmesi, sizin tarafınızdan talep edilen yedek parçaların net bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Size uzun ömür ve ekonomik verimlilik için tasarlanmış ürünler sunuyoruz.
Değişiklikler ve uzantılar için bireysel amacınız için en uygun ve ekonomik çözümü ararız.


4) Bakım / Düzeltmeler
Düzenli denetleme ve bakım sürekli çalışmayı sağlar, hasarı önler ve beklenmedik arızaları önler. Bakım / revizyon çalışmaları sırasında, tüm ilgili bileşenleri fonksiyon ve durum, değişim arızası, kullanılmış ve aşınmış parçalar için kontrol eder ve daha sonra tesisinizi verilen çalışma koşullarına en uygun şekilde kontrol ederiz. Bitki büyüklüğüne ve
İş kapsamı, hizmet yelpazemiz, müteahhitlerin koordinasyon ve denetlemelerinin yanı sıra revizyonların detaylı bir şekilde planlanmasını da içerir. Elbette raporlar ve yedek parça tavsiyeleri şeklinde bakım dokümantasyonu sağlıyoruz ve programlarımızı gereksinimlerinize göre koordine ediyoruz.


5) Eğitim
Personeliniz için know-how.
Operasyon, bakım ve onarım, elektrik ölçüm ve kontrol ekipmanı veya proses mühendisliği - uzmanlarımız tarafından size özel eğitim sunuyoruz. Sahada, kendisi ile ya da izinlerimizle çalışıp çalışmadığımızı, soru ve sorunlarınıza odaklanacağız.
Skid Compact Nitrogen Generator 5. Nasıl bir teklif almak için?

20 yıldan fazla endüstriyel N2 / O2 jeneratör lider üreticisi olarak

Gaz üretimi ve satış sonrası hizmet konusunda zengin deneyime sahibiz.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük projeye dahil olduk ve onlardan olumlu geri dönüşler aldık. SONY (200Nm3 / h% 99.99 N2), Xinjiang Guanghui Yeni Enerji (8000Nm3 /% 99.9 N2, Malezya Liancheng Kimyasal (1000Nm3 / h% 99.999 N2) vb.

Bizim teknoloji ve tahsis de küçük ve orta boy için daha olgunlaşıyor.

Limit ilk yatırım maliyeti ile en iyi performans. hem paradan hem de enerji maliyetinden tasarruf edin

müşterileriniz.

Üretim ihtiyacına göre yüksek kaliteli gaz üretmek için makinelerimizi kullanan binlerce kişiden fazlası.

Biz sadece yüksek kalite / düşük enerji tüketimi makineleri sağlamak için değil, aynı zamanda satış sonrası servis (365gün / 24 saat) mükemmel bir konumda bulunmaktayız, profesyonel mühendisler ihtiyaç duyduğunuzda herhangi bir teknik destek sunacaktır.

1) N2 / O2 akış hızı: _____ Nm3 / saat

2) N2 / O2 saflığı: _____%

3) N2 / O2 deşarj basıncı: _____Bar

4) N2 / O2 Çiğlenme noktası: _____ ℃

5) N2 / O2 Uygulama: _____ (yanma, kaynak veya ne?)

6) Gaz tesisinin deniz seviyesi belirlenir mi?

7) Yerel güç girişiniz, tesis ihtiyacımız (380V / 3 faz / 50Hz & 220V / tek faz / 50Hz)

İlgilendiysem mailimi yakında cevaplamaktan çekinmeyin.

Jane.Q
Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları Ltd.Şti.

www.ydget.com

Ekleyin: Gaoqiao Sanayi Bölgesi, Hangzhou, Zhejiang, Çin 311402

E-posta: sales@ydget.com Skype: sinowekin

İletişim: Jane Qian + 86-13588376592 (Whatsapp ve Wechat ID)

Tel: + 86-571-61712588 Faks: + 86-571-61712599Sorgulama