Küçük nitrojen Jenaratorü

Küçük nitrojen Jenaratorü

Specification1) saflık: 95-99,9999 %2) kapasite: 5-8000Nm3/h3) dışarı baskı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur) 4) çiğ noktası:-45 derece---70Technical Features1) ithal kullanarak pnömatik vanalar

product details

Belirtimi
1) saflık: 95-%99,9999
2) kapasite: 5-8000Nm3/s
3) basıncı dışarı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)
4) çiğ noktası:-45 derece---70
Teknik Özellikler
1) alınan pnömatik vanalar, hayat 3 milyondan fazla kez kullanmaktır;
2) Siemens PLC akıllı program denetleyicisi, kolay ve istikrarlı işlemi;
3) belirli etkisiz seramik toplar Difüzyon teknolojisi hava akımı dağıtım eşit hale getirir; adsorbent adsorpsiyon verimliliği geliştirmek;
4) kuvvet kendi kendine silindir sıkıştırma aygıt (Patent No: ZL-200820168079.9) kullanarak korumak için ömrünü karbon moleküler elek;
5) orijinal santrifüj titreşim doldurma (Patent No: ZL-200820168078.4) etkili cilt doldurma maksimum sağlamak.

Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize aşağıdaki verileri ile posta göndermek için çekinmeyin.

1) N2 Debisi: ___Nm3/saat

2) N2 saflık: ___ %

3) N2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) azot uygulama.

Azot jeneratörleri uygulamaları

Yiyecek ve içecek endüstrisi

An yiyecek veya içecek üretilen veya meyve ve sebze, hasat bir yaşlanma sürecini kadar ürün çürüme tam devreye girer. Bu bakteri ve diğer organizmaların neden olur. Jeneratörler oksijeni alır ve bu organizmaların geliştirmek olamaz çünkü önemli ölçüde ürün ömür boyu uzatır N2 ürünleriyle sel için kullanılır. Ayrıca, kimyasal oksidasyon tarafından neden gıda bozulma ortadan veya durdu.

Analitik kimya

Azot jeneratörleri çeşitli formları gibi sıvı Kromatografi-analitik kimya içinkütle spektrometresi ve Gaz Kromatografi azot istikrarlı ve sürekli bir tedarik gerekli olduğu gereklidir.

Uçak & motorlu araç lastikleri

Hava olsa da % 78'i azot, çoğu uçak lastikleri azot ile doldurulur ve birçok lastik ve lastik doldurmak için azot jeneratörleri ile otomotiv mağaza, Kuru o azot bir su tankında olmak üstünlüktür. Genellikle bir basınçlı hava tankı su tankında hava kompresörü ayrıldıktan sonra Yoğuşmalı atmosferdeki su buharı gelen içindeki olabilir. Ayrıca, azot zaman ısıtmalı ve soğutmalı [kaynak belirtilmeli] daha istikrarlı bir basınç korumak için söylenir ve [dedi belirtilmeli] daha büyük bir molekül olmak (109.76 pm) lastik O2 gibi kolayca nüfuz değil bu yüzden [kaynak belirtilmeli] (120.74 pm) ve Argon.

Kimya ve petrokimya sanayî

Kimya ve petrokimya sanayi azot birincil ve çok önemli uygulama etkisiz çevre temizlik ve koruma işlemi damarlarının sırasında genel endüstriyel emniyet sağlanması amaçlı yoktur. Ayrıca, azot basınçlı boru hatları test, kimyasal maddeler ulaşım ve teknolojik işlemlerinde kullanılan katalizörler rejenerasyon için kullanılır.

Elektronik

Elektronikte, azot antioksidan üretiminde yarı iletkenler ve elektrik devreleri, ısıl işlem bitmiş ürünlerin yanı sıra üfleme ve temizlik olarak hizmet vermektedir.

Cam sanayi

Cam üretiminde, azot yay fırın elektrotlar için bir soğutma Aracısı işlem yordamlar yanı sıra hava sırasında oksidasyon inhibitörü olarak verimli soğutucu kanıtlıyor.

Metalurji

Demir çelik metal sanayi azot tavlama sırasında demir ve demir dışı metaller koruma aracı olarak genellikle kullanır. Ayrıca, azot gibi standart sanayi süreçlerinde Nötr tavlama, buruk, sert lehimleme, stres giderici, siyanür sertleştirme, metal-toz sinterleme ve Ekstrüzyon kalıp soğutma olarak yararlıdır.

Boya ve vernik sanayi

Cila ve boya üretim azot polimerizasyon kurutma yağlar önlemek için ambalaj sırasında oksijen deplasman yanı sıra, güvenliğini sağlamak için süreç gemiler inert bir ortamda oluşturulması için kullanır.

Petrol sanayi

Petrol sektöründe azot süreçlerin bir dizi vazgeçilmez bir bileşenidir. En sık, azot patlamalar önlenmesi ve yangın güvenliği için etkisiz bir ortam yaratmak için ve ulaşım ve transfer hidrokarbonların desteklemek için kullanılır. Ayrıca, azot test ve tasfiye, teknolojik gemileri temizlik ve temizlik sıvılaştırılmış gaz taşıyıcıları ve hidrokarbon depolama tesisleri boru hattı için kullanılır.

İlaç endüstrisi

İlaç endüstrisinde, azot uygulama paketleme ve patlama ve yangın güvenliği iyi dağınık maddelerin kullanıldığı faaliyetlerine karşı sağlanması ilaç bulur.

Hipoksik hava Yangın önleme sistemi

Azot jeneratörleri hipoksik hava Yangın önleme sistemlerine düşük oksijen içeriği ile hava üretmek için kullanılır.Bir çift: Arındırmak Psa nitrojen jeneratörü, gaz: Satılık %99,99 makine

Sonraki: Sanayi nitrojen Jenaratorü

Sorgulama