Patates cipsi için küçük PSA N2 donatım

Patates cipsi için küçük PSA N2 donatım

PSA nitrojen jeneratörü, azot jeneratör sistemi, N2 gaz gıda üreticisi için / sunan küçük gıda Psa N2 donanımları için patates cipsi, Psa nitrojen Jenaratorü Metal üretimi, Psa azot Jeneratör Gaz arındırmak %99,999 için tedarikçi Çin, ve benzeri Satılık makine.

product details

Basınç Swing adsorpsiyon teknoloji nitrojen Jenaratorü

Hava-azot üretim teknolojisi azot jeneratörleri adsorpsiyon işlemlerde kullanımı ile de okudu ve yüksek saflıkta azot kurtarılması için endüstriyel tesislerde yaygın olarak uygulanan.

Adsorpsiyon teknoloji kullanan bir nitrojen Jenaratorü çalışma prensibi üzerine basınç ve sıcaklık faktörler çeşitli gaz karışımı bileşenleri tarafından özellikli adsorpsiyon oranları bağımlılığı üzerine kuruludur. Azot adsorpsiyon bitkilerin çeşitli türleri arasında basınç salıncak adsorpsiyon (PSA) bitki dünya çapında en geniş uygulama bulduk.

Sistem tasarım baskılar iki adsorber – adsorbent içeren damarlarının değiştirme yoluyla gaz adsorpsiyon ve adsorbent yenilenme regülasyonu dayanmaktadır. Bu işlem, ortam yakın sabit sıcaklık gerektirir. Söz konusu işlemle adsorbent rejenerasyon atmosferik basınçta doğrulanırken azot atmosferik basınç, fabrikada tarafından üretilmektedir.

Salıncak adsorpsiyon işlemi her iki adsorbers bir kaç dakika için çalışan iki aşamada oluşur. Adsorpsiyon aşamada oksijen, azot molekülleri adsorber – adsorbent içeren gemi ile seyahat için izin ederken H2O ve CO2 molekülleri adsorbent gözenek yapısı yaygın. Yenilenme aşamasında adsorbed bileşenleri Bacalı atmosfere adsorbent üzerinden serbest bırakılır. İşlem çarp sonra yinelenir.

Neden PSA nitrojen Jenaratorü seçmelisiniz?

Yüksek azotlu saflık

PSA nitrojen jeneratörü bitkiler yüksek saflıkta azot--dan soluduğumuz hava, hangi Membran sistemleri – kadar %99.9995 nitrojen sağlayamıyoruz üretimini sağlar. Bu nitrojen saflık da kriyojenik sistemler tarafından sağlanmış olur, ama bunlar önemli ölçüde daha karmaşık ve sadece büyük tüketim birimleri tarafından haklı. Azot jeneratörleri ultra saf azot sürekli bir tedarik üretmek için CMS (karbon moleküler elek) teknolojisini kullanır ve iç kompresörler ile veya olmadan kullanılabilir.

Düşük işletme maliyetleri

Güncel olmayan hava ikame tarafından Ayırma tertibatları nitrojen üretim tasarruf büyük ölçüde % 50 fazla. [kaynak belirtilmeli]

Azot azot jeneratörleri tarafından üretilen net maliyeti önemli ölçüde şişe veya likit azot maliyeti azdır.

Azot jeneratörleri çevre üzerinde daha az etkisi oluşturma

Azot gaz üretimi sürdürülebilir, çevre dostu ve temiz, saf, sağlayan bir enerji verimli yaklaşım kuru azot gazı. Kriyojenik hava ayırma bitki ve bitki sıvı azot tesisine taşımak için gereken enerji için gerekli enerji karşılaştırıldığında, oluşturulan azot daha az enerji tüketiyor ve daha az sera gazı oluşturur.

Neden YDGET PSA nitrojen Jenaratorü seçmelisiniz? Rekabetçi fiyat, yüksek performans.

Teknik Özellikler

1). ithal pnömatik vanalar, hayat kullanmaktır 3 milyondan fazla kez;

2). Siemens PLC akıllı program denetleyicisi, kolay ve istikrarlı çalışma;

3). belirli etkisiz seramik toplar Difüzyon teknolojisi yapar hava akımı dağıtım eşit; adsorbent adsorpsiyon verimliliği geliştirmek;

4). kendini zorla silindir sıkıştırma aygıt (Patent No: ZL-200820168079.9) kullanarak korumak için ömrünü karbon moleküler elek;

5.) özgün santrifüj titreşim doldurma (Patent No: ZL-200820168078.4) etkili cilt doldurma maksimum sağlamak.

Belirtimi
1) saflık: 95-%99,9999
2) kapasite: 5-8000Nm3/s
3) basıncı dışarı: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)
4) çiğ noktası:-45 derece---70


Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize posta göndermek için birini dattereddüt etmeyin bir.

1) N2 Debisi: ___Nm3/saat

2) N2 saflık: ___ %

3) N2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) azot uygulama.

Zhejiang dayandırdıkları hava ayırma ekipmanları Co, LTD

YDGET var PSA aralığı azot ve oksijen jeneratörleri, membran azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtma sistemleri vb ve petrol, petrol ve gaz, kimyasallar, elektronik, Metalurji, kömürler, eczacılık, Havacılık ve uzay, arabalar, cam, plastik, gıda, tıbbi tedavi, tahıl, vb sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hava ayırma teknolojisi ve zengin çözüm deneyimlerini çeşitli sektörlerde yıl araştırma ile daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümler ile müşterilerimize sunmak için YDGET yapışır.

Deneyimli bir profesyonel ekip her zaman hizmetinizde olmaya hazır var. Satış mühendisleri dikkatle belirtilen gereksinimleri analiz etmek ve sizin için uygun çözümler sunuyoruz. Satış sonrası servis sistemi sorunlara hızlı tepki 24 saat ve onların çözümleri içinde en kısa sürede güvence altına alır. YDGET bize sunduğu ekipmanları Hizmetleri azot/oksijen jeneratörleri ve diğer ilgili satış sonrası sorumludur.

YDGET müşterilerimiz daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayırma çözümler ve profesyonel hizmet sağlamak için adamıştır.Bir çift: Kompakt Azot Jeneratörü

Sonraki: Kimya ve gıda için N2 gaz jeneratör

Sorgulama