Yerinde oksijen jeneratörü

Yerinde oksijen jeneratörü

yerinde oksijen jeneratörü, PSA oksijen bitki üreticileri, oksijen jeneratörü, oksijen Paketleme Makinası üretici / tedarikçi Çin, oksijen jeneratörü, sunan oksijen Jeneratör Sanayi ve benzeri eritme için.

product details

Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize aşağıdaki verileri ile posta göndermek için çekinmeyin.

1) O2 akış hızı: ___Nm3/saat

2) O2 saflık: ___ %

3) O2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) O2 uygulama.

YDGET PSA OKSİJEN JENERATÖRÜ

Özellikleri:

1) saflık: 28 ~ % 95

2) kapasite: 1 ~ 3000Nm3/h

3) basıncı dışarı: 0.1 ~ 0.6Mpa (0,6 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)

4) çiğ noktası: daha az daha-45 derece

5) türü: Kızak monteli

6) marka: dayandırdıkları

7) Menşei: Hangzhou, Zhejiang, Çin

8) teslim: 20-50days

Ürün özellikleri

1. tam otomasyon

Tüm sistemleri un katılımlı işlemi ve otomatik oksijen ihtiyacı ayarlama için tasarlanmıştır.

2. alt alanı gereksinimi

Tasarım araçları yapar ve bitki boyutu çok kompakt, kızak, derlemede Prefabrik ve fabrikadan sağlanan.

3. hızlı açılış

Açılış süresi yaklaşık 30 dakika istenen oksijen saflık elde etmektir. Bu birimler açık olması ve bu yüzden ON ve OFF oksijen ihtiyacı değişiklikleri göre.

4. yüksek güvenilirlik

Sürekli oksijen saflık ile sürekli ve sürekli çalışma için çok güvenilirdir. Bitki durumu zaman zaman % 93'den daha iyidir.

5. zeolit moleküler elekler hayat

Beklenen zeolit moleküler elekler hayat Yani oksijen bitkinin bütün yaşam süresi 10 yıl değil. Bu yüzden hiçbir yenileme maliyetlerini.

6. düşük yatırım ve enerji tüketimi

7. kolay kullanım ve bakım

İşlevsel belirtim:

1. sistem bir-tıkırtı başlamak yolu, hava kompresörü, soğuk hava kurutma makinesi, Adsportion kurutma makinesi, jeneratör benimseyen tek tek program çalışmaya başlar.

2. oksijen jeneratörü ardışık düzene gider tüm oksijen kaliteli olduğundan emin olun sonra nitelenmemiş oksijen gaz uyarı alarmı ve dışarı, otomatik havalandırma ile donatılmıştır.

3. oksijen jeneratörü Siemens Almanya'dan renkli dokunmatik ekran ile donatılmış, çalışan koşulu, saflık, basınç ve azot oranı akışı tüm sistemin on-line görüntüleyebilirsiniz; Ve aynı zamanda bakım hatırlatmak miyim zaman, sorun alarm kaydetmek, çalışma veri indirme.

Zhejiang dayandırdıkları hava ayırma ekipmanları Co, LTD

YDGET var PSA aralığı azot ve oksijen jeneratörleri, membran azot ve oksijen jeneratörleri, azot arıtma sistemleri vb ve petrol, petrol ve gaz, kimyasallar, elektronik, Metalurji, kömürler, eczacılık, Havacılık ve uzay, arabalar, cam, plastik, gıda, tıbbi tedavi, tahıl, vb sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hava ayırma teknolojisi ve zengin çözüm deneyimlerini çeşitli sektörlerde yıl araştırma ile daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümler ile müşterilerimize sunmak için YDGET yapışır.

Deneyimli bir profesyonel ekip her zaman hizmetinizde olmaya hazır var. Satış mühendisleri dikkatle belirtilen gereksinimleri analiz etmek ve sizin için uygun çözümler sunuyoruz. Satış sonrası servis sistemi sorunlara hızlı tepki 24 saat ve onların çözümleri içinde en kısa sürede güvence altına alır. YDGET bize sunduğu ekipmanları Hizmetleri azot/oksijen jeneratörleri ve diğer ilgili satış sonrası sorumludur.

YDGET müşterilerimiz daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayırma çözümler ve profesyonel hizmet sağlamak için adamıştır.


PSA teknoloji

Basınç salıncak adsorpsiyon (PSA) bazı gaz türlerin bir karışımı türün moleküler özellikleri ve adsorbent bir malzeme için ilgi göre baskı altında gazların ayırmak için kullanılan bir teknolojidir. Bu ortam sıcaklıklarda çalışır ve gaz ayrılık kriyojenik distillation tekniklerden önemli ölçüde farklıdır. Belirli adsorptive malzemeler (örneğin, zeolitler, aktif karbon, moleküler elekler, vb) tercihen hedef gaz türler yüksek basınçta adsorbing bir tuzak olarak kullanılır. İşleminin ardından adsorbed malzeme desorb için düşük basınç sallanır.

Basınç salıncak adsorpsiyon süreçleri yüksek basınç altında katı yüzeylere çekti, ya da "adsorbe" gazlar eğilimi aslında güveniyor. Yüksek basınç daha fazla gaz adsorbe; basınç küçüldüğünde, gaz veya serbest bırakılmış, desorbed. PSA süreçleri farklı gazlar farklı katı yüzeyler için daha fazla veya daha az güçlü çekilebilir eğilimindedir çünkü bir karışım gazlar ayırmak için kullanılabilir. Bir gaz karışımı Eğer hava gibi örneğin, basınç altında oksijen yok, kısmını veya tamamını azot yataktan çıkma ve gemi dışarı geliyor gaz oksijen zenginleştirilmiş daha güçlü azot daha fazla çeken zeolit adsorbent bir yatak içeren bir gemi geçişi sağlanır. Yatağın azot absorbe kapasitesini sonuna ulaştığında, böylece serbest adsorbed azot basıncı azaltarak yeniden oluşturulabilir. O zaman oksijen zenginleştirilmiş hava üreten başka bir döngü için hazır.


Bir çift: PSA oksijen gaz jeneratörleri

Sonraki: PSA oksijen paket bitki