Fabrika Rekabetçi Fiyat ile Yüksek Otomatik Kararlı Koşu Oksijen Jeneratörü (CE / ISO / ASME / SGS)

Fabrika Rekabetçi Fiyat ile Yüksek Otomatik Kararlı Koşu Oksijen Jeneratörü (CE / ISO / ASME / SGS)

Bir teklif tırnak nasıl alınır? Aşağıdaki verilerle bize mail göndermekten çekinmeyin. 1) O2 akış oranı: _____ Nm3 / saat 2) O2 saflığı: _____% 3) O2 deşarj basıncı: _____Bar 4) Çiğlenme Noktası: -45c 5) O2 Uygulaması. 6) Yerel deniz seviyeniz 7) Gerilim ve Frekans: ______ V / PH / HZ Yuanda KOB serisi ...

product details

YUANDA Oksijen Makinesi Avantajı

* En güvenilir teknoloji
* Daha gelişmiş ve daha ekonomik hava ayırma modülleri. son derece düşük güç tüketimi
* Basit mühendislik tasarımı, Daha az bileşen = düşük bakım maliyeti
* Otomatik Operasyon.
* Anahtar teslimi çözüm ve önceden devreye alındı.
* Skid monte edilmiş tasarım, kolay kurulum.
* Dayanıklı Moleküler Elek ve Çelik Yapıları daha uzun ömür sağlar.
* Bire bir hizmet modunu, bir müşteri - bir adet sallayıcı - oksijen makinesi için ayrı bir mühendis setini alıyoruz


Bir teklif tırnak nasıl alınır?

Aşağıdaki verilerle bize mail göndermekten çekinmeyin.
1) O2 akış hızı: _____ Nm3 / saat
2) O2 saflığı: _____%
3) O2 deşarj basıncı: _____Bar
4) Çiy Noktası : -45c
5) O2 Uygulaması.             
6) Yerel deniz seviyeniz           
7) Gerilim ve Frekans: ______ V / PH / HZ

Yuanda KOB serisi PSA Oksijen Jeneratörü

1.Specification:
1) Saflık:% 28 ~% 95
2) Kapasite: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Basınç çıkışı: 0.1 ~ 0.6Mpa (0.6 ~ 15.0MPa da mevcuttur)
4) Çiğ noktası: <>
5) Türü: Kaydırmalı Monteli
6) Marka: Yuanda
7) Menşei: Hangzhou, Zhejiang, Çin
8) Teslimat: 3-15 gün
20180425.jpg

2. Kalite Kontrol
YUANDA Gaz Enigretering & Technology YDGET çözümünün kalitesinden emin olabilirsiniz. YUANDA sadece en iyi tedarikçi ve bileşenleri kullanır. Ve tüm nitrojen jeneratörleri fabrikadan çıkmadan önce her şeyin kalifiye olduğundan emin olmak için profesyonel uzmanlar tarafından test edilir ve devreye alınır.

3. Garanti
YDGET'ten alınan malların garanti süresi, kurulum ve işletmeye alma işlemlerinin tamamlanmasından itibaren 360 gün veya malları aldıktan sonra 420 gün, hangisi daha erken gerçekleşir.

4. Servis ve Destek
YDGET, avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunmaktadır. Maksimum rahatlık için, operasyon süresine veya takvimine göre sabit bir fiyat servis sözleşmesi sunuyoruz.
zaman. Tabii ki, tüm müşteriler her zaman bizi aramayı bekliyoruz. Size her zaman yardımcı olmaya istekliyiz.
1) Danışmanlık
Kendi kendine yardım, deneyim alışverişi ve bireysel destek için yardım.
Tesis çalışmasıyla ilgili sorularınız varsa veya sorun giderme için birine ihtiyaç duyarsanız, size telefonla veya yazılı olarak tavsiyelerde bulunuruz. Sizinle doğrudan temas bizim için çok önemlidir, çünkü ortaklar olarak daimi işbirliğinin her iki tarafın da yararına olması esastır.
2) Devreye Alma
Montajın nihai kabulünden, doğru çalışma ve garantili özelliklerin onaylanmasına kadar sistematik. Bu, kapsamlı operasyonel testler, yüzerme ve katalizörler ile profesyonel doldurma, doğru başlatma, çalışma parametrelerinin en uygun şekilde ayarlanması ve tüm güvenlik fonksiyonlarının kontrol edilmesini içerir. Aynı zamanda işletme personelinizi tesisin fonksiyonları ve çalışması konusunda eğitiyoruz.
3) Yedek parça servisi
Dünya çapında, bitkinizin tam ömrü boyunca hızlı ve düşük fiyatlı. Tarafımızdan teslim edilen tüm tesis bileşenlerinin farklı etiketlenmesi, sizin tarafınızdan talep edilen yedek parçaların net bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Size uzun ömür ve ekonomik verimlilik için tasarlanmış ürünler sunuyoruz.
Değişiklikler ve uzantılar için bireysel amacınız için en uygun ve ekonomik çözümü ararız.
4) Bakım / Düzeltmeler
Düzenli denetleme ve bakım sürekli çalışmayı sağlar, hasarı önler ve beklenmedik arızaları önler. Bakım / revizyon çalışmaları sırasında, tüm ilgili bileşenleri fonksiyon ve durum, değişim arızası, kullanılmış ve aşınmış parçalar için kontrol eder ve daha sonra tesisinizi verilen çalışma koşullarına en uygun şekilde kontrol ederiz. Bitki büyüklüğüne ve
iş kapsamı, hizmet yelpazemiz ayrıca revizyonların detaylı bir şekilde planlanmasını ve yüklenicilerin koordinasyonunu ve denetimini içermektedir. Elbette raporlar ve yedek parça tavsiyeleri şeklinde bakım dokümantasyonu sağlıyoruz ve programlarımızı gereksinimlerinize göre koordine ediyoruz.
5) Eğitim
Personeliniz için know-how.
Operasyon, bakım ve onarım, elektrik ölçüm ve kontrol ekipmanı veya proses mühendisliği - uzmanlarımız tarafından size özel eğitim sunuyoruz. Sahada, kendisi ile ya da izinlerimizle çalışıp çalışmadığımızı, soru ve sorunlarınıza odaklanacağız.


5. Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörü seçmelisiniz?
YDGET .com , tamamen otomatik ve düşük üretim maliyeti gerektiren PSA Oksijen Tesislerinin üretim, tedarik ve uzmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu tesisler, cam endüstrilerinde, yanan endüstrilerde ve çelik endüstrilerinde çok gereklidir. Performanslarda son derece verimli olan tesislerin güvenilir ve kurulumu kolay tesisler sunuyoruz. Bu bitkiler, müşterinin sonunda en iyi sonucu elde etmek için çeşitli kalite kontrol işlemlerinden geçer. Müşteri, bu kalitatif tesisleri ihtiyaç ve gereksinimlerine göre kullanabilir.
* Yüksek oksijen saflığı
PSA oksijen jeneratörü tesisleri, sıkıştırılmış havadaki yüksek saflıkta oksijenin üretilmesine izin verir. Bu oksijen saflığı, kriyojenik sistemler tarafından da sağlanabilir, ancak bunlar büyük ölçüde daha karmaşıktır ve sadece büyük miktarlarda tüketilirler. Oksijen jeneratörleri , sürekli yüksek bir saflıkta oksijen kaynağı üretmek ve dahili kompresörlerle veya olmadan mevcut olmak üzere z MS (zoliet moleküler elek) teknolojisini kullanır.
* Düşük işletme maliyetleri
Güncel olmayan hava ayırma tesislerinin ikame edilmesi ile azot üretimi tasarrufu büyük oranda% 50'yi aşmaktadır.
Oksijen jeneratörleri tarafından üretilen net oksijen maliyeti, şişelenmiş veya sıvılaştırılmış oksijen maliyetinden önemli ölçüde daha azdır.
* Oksijen Jeneratörleri Çevreye Daha Az Etki Yaratır
Oksijen gazı üretmek, saf, temiz ve kuru oksijen gazı sağlamak için sürdürülebilir, çevre dostu ve enerji verimli bir yaklaşımdır. Kriyojenik bir hava ayırma tesisi için gerekli enerjiye ve fabrikadan sıvı oksijenin tesise nakledilmesi için gerekli enerjiye kıyasla üretilen oksijen daha az enerji tüketir ve çok daha az sera gazı oluşturur.


6. Ürün Özellikleri
1. Tam Otomasyon
Tüm sistemler katılımsız çalışma ve otomatik Oksijen talep ayarı için tasarlanmıştır.
2. Alt Alan Gereksinimi
Tasarım ve Enstrümantasyon, fabrika büyüklüğünü çok küçük, montajı yapılmış ve fabrikadan tedarik edilen kızaklar üzerinde yapar.
3. Hızlı Başlangıç
Başlangıç zamanı istenen Oksijen saflığını elde etmek için yaklaşık 30 dakikadır. Bu nedenle bu birimler, oksijen talebi değiştikçe AÇIK ve KAPALI duruma getirilebilir.
4. Yüksek Güvenilirlik
Sürekli Oksijen saflığı ile sürekli ve sürekli çalışma için çok güvenilirdir. Bitki mevcudiyet zamanı her zaman% 93'den daha iyidir.
5. Zeolit Moleküler Eleklerin Ömrü
Beklenen Zeolit Moleküler Eleklerin ömrü 10 yıldan fazla yani tüm oksijen bitkisinin ömrü boyuncadır. Yani yedek maliyet yok.
6. Düşük yatırım ve enerji tüketimi
7. Basit kullanım ve bakım

Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: Enerji Tasarruflu Oksijen Jeneratörü