PSA oksijen bitki üreticileri

PSA oksijen bitki üreticileri
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Model No: KOB-60

Gürültü seviyesi: yüksek

Saflık: 93-%95

Giriş/çıkış boyutu: DN 50/25

Garanti: 20 ay

Menşe yeri:ZhejiangÇin

Belirtimi: CE

HS kodu: 84196019

Sertifikasyon: ISO9001, SGS, CE, ISO

Voltaj: 220V

Nihai ürün: oksijen

Makine boyutu: Orta

Nasıl komut istemi bir teklif almak için?

Bize aşağıdaki verileri ile posta göndermek için çekinmeyin.

1) EY2 akış hızı: ___Nm3/saat

2) EY2 saflık: ___ %

3) EY2 deşarj basıncı: ___Bar

4) gerilim ve frekans: ___V/PH/HZ

5) EY2 uygulama.

YDGET çoğu adamak üretim, sağlama ve uzman nişanlıbir özel aralığı, PSA oksijen tamamen otomatiktir ve düşük üretimi maliyet gerektirir bitkiler. Bu bitkiler çok cam sanayi, sanayi ve çelik sanayi yanan gerekir. Müşterilerin güvenilir ve performansları yüksek verimli bitkiler kurulumu kolay sunuyoruz. Customerand #39, en iyi sonuç sağlamak çeşitli kalite onay süreci ile bu bitkiler pass; s son. Müşteri bu nitel bitkilerden onların ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre boşuna. Bunlar cam sanayi, çelik sanayi ve pirinçle kaplama sanayi vb gibi sanayi gereklidir.

YDGET PSA OKSİJEN JENERATÖRÜ

Özellikleri:

1) saflık: 28 ~ % 95

2) kapasite: 1 ~ 3000Nm3/h

3) basıncı dışarı: 0.1 ~ 0.6Mpa (0,6 ~ 15.0MPa Ayrıca mevcuttur)

4) çiğ noktası: daha az daha-45 derece

5) türü: Kızak monteli

6) marka: dayandırdıkları

7) Menşei: Hangzhou, Zhejiang, Çin

8) teslim: 20-50days

Ürün özellikleri

1. tam otomasyon

Tüm sistemleri un katılımlı işlemi ve otomatik oksijen ihtiyacı ayarlama için tasarlanmıştır.

2. alt alanı gereksinimi

Tasarım araçları yapar ve bitki boyutu çok kompakt, kızak, derlemede Prefabrik ve fabrikadan sağlanan.

3. hızlı açılış

Açılış süresi yaklaşık 30 dakika istenen oksijen saflık elde etmektir. Yani bu birimler andamp ÜZERİNDE değiştirilebilir; Oksijen ihtiyacı değişiklikleri gibi başı KAPALI.

4. yüksek güvenilirlik

Kabakla #39; s için sürekli ve düzenli iş sürekli oksijen saflık ile çok güvenilir. Bitki durumu zaman zaman % 93'den daha iyidir.

5. zeolit moleküler elekler hayat

Beklenen zeolit moleküler elekler hayat Yani oksijen bitkinin bütün yaşam süresi 10 yıl değil. Bu yüzden hiçbir yenileme maliyetlerini.

6. düşük yatırım ve enerji tüketimi

7. kolay kullanım ve bakım

İşlevsel belirtim:

1. sistem bir-tıkırtı başlamak yolu, hava kompresörü, soğuk hava kurutma makinesi, Adsportion kurutma makinesi, jeneratör benimseyen tek tek program çalışmaya başlar.

2. oksijen jeneratörü ardışık düzene gider tüm oksijen kaliteli olduğundan emin olun sonra nitelenmemiş oksijen gaz uyarı alarmı ve dışarı, otomatik havalandırma ile donatılmıştır.

3. oksijen jeneratörü Siemens Almanya'dan renkli dokunmatik ekran ile donatılmış, çalışan koşulu, saflık, basınç ve azot oranı akışı tüm sistemin on-line görüntüleyebilirsiniz; Ve aynı zamanda bakım hatırlatmak miyim zaman, sorun alarm kaydetmek, çalışma veri indirme.

Zhejiang dayandırdıkları hava ayırma ekipmanları Co, LTD

YDGET bir PSA aralığı azot andamp var; oksijen jeneratörleri, membran azot andamp; oksijen jeneratörleri, azot arıtma sistemleri vb ve olan petrol, petrol andamp; sektörlerde yaygın olarak kullanılan gaz, kimyasallar, elektronik, Metalurji, kömürler, eczacılık, Havacılık ve uzay, arabalar, cam, plastik, gıda, tıbbi tedavi, tahıl, vb. Hava ayırma teknolojisi ve zengin çözüm deneyimlerini çeşitli sektörlerde yıl araştırma ile daha güvenilir, daha ekonomik, daha uygun profesyonel gaz çözümler ile müşterilerimize sunmak için YDGET yapışır.

Deneyimli bir profesyonel ekip her zaman hizmetinizde olmaya hazır var. Satış mühendisleri dikkatle belirtilen gereksinimleri analiz etmek ve sizin için uygun çözümler sunuyoruz. Satış sonrası servis sistemi sorunlara hızlı tepki 24 saat ve onların çözümleri içinde en kısa sürede güvence altına alır. YDGET bize sunduğu ekipmanları Hizmetleri azot/oksijen jeneratörleri ve diğer ilgili satış sonrası sorumludur.

YDGET müşterilerimiz daha güvenilir, daha ekonomik ve daha uygun hava ayırma çözümler ve profesyonel hizmet sağlamak için adamıştır.


Sorgulama