Skid Kompakt Oksijen Jeneratörü

Skid Kompakt Oksijen Jeneratörü

Yuanda Oksijen Jeneratörleri,% 93 saflıkta 0,4 ila 150 Nm3 / saat arasında değişen 20 standart modelde mevcuttur. Tasarım 24/7 çalışma saatine göre üretilmiştir. Her jeneratör, otomatik başlatma ve durdurma işlevi ile donatılmıştır, bu da jeneratörün tüketime göre otomatik olarak çalışmasını ve durmasını sağlar.

product details

Oksijen jeneratörleri, basınçlı havadaki gaz oksijenini üretir ve silindirler veya kriyojenik sıvı gibi geleneksel oksijen gazı kaynaklarına maliyet etkin, güvenilir ve güvenli bir alternatif sunar. Yuanda Oksijen Jeneratörleri,% 93 saflıkta 0,4 ila 150 Nm3 / saat arasında değişen 20 standart modelde mevcuttur. Tasarım 24/7 çalışma saatine göre üretilmiştir. Her jeneratör, otomatik başlatma ve durdurma işlevi ile donatılmıştır, bu da jeneratörün tüketime göre otomatik olarak çalışmasını ve durmasını sağlar.

teknoloji

Basınç Salınımı Adsorbsiyonu (PSA), en yaygın kullanılan kriyojenik olmayan oksijen üretim prosesidir; Küçük ve orta kapasiteler için en etkili. Süreç, Zeolit adı verilen moleküler elek olan adsorban ile doldurulmuş iki sütun kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ön işleme tabi tutulan basınçlı hava ilk sütuna girer ve Zeolit boyunca ilerler. Oksijenin içinden akmasına izin verilirken, azot ve diğer bazı gazlar sıkışır. Aktif kolon doyduğunda, hava akışı ikinci sütuna yönlendirilir. İlk kolon, azotun atmosfere boşaltılmasına izin veren ve tamamen yenilenen basınçları bastırır. Süreç sürekli olarak tekrarlanır, bir sütun üretkenken, diğeri rejenere olur ve her döngü sonunda rolleri değiştirir. Jeneratör sürekli arıtılmış oksijen akışı üretir.

Product accessories Teknik özellik

Akış hızı: 0,4 Nm3 / saat ila 150 Nm3 / s
Saflık: % 90 ila% 94 (müşterinin ihtiyaçlarına göre)
Çiğ noktası: -60 ° C
Çalışma sıcaklığı: 5 ° C - 45 ° C
 

Standart özellikler:

● SIEMENS renkli dokunmatik panelli kontrol sistemi

● Otomatik başlatma / durdurma

● Devam eden izleme için dahili saflık analizörü

● Güvenilir - kesintisiz çalışma için üretilmiştir

Dinamik basınç yüklemesi için tasarlanmıştır

● Veri kaydı (hafıza kartına kaydedilir)

İsteğe bağlı maddeler:

● Moleküler elek nemi koruması

● Toplayıcı ile akış ölçer

● Oksijen yoğuşma noktası sensörü

● Sıcaklık sensörü

● Saflık ve basınç kontrolü

● Sesli / görsel alarm

● Modbus TCP / IP bağlantısı

● Uzaktan kumanda


Bir çift: PSA Hava Ayırımı Oksijen Azotu Tesisi

Sonraki: Kararlı Çalışma Oksijen Jeneratörü

Sorgulama