Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ev Oksijen Makine Nasıl Seçilir?

Mar 02, 2019

1. Ev tipi oksijen jeneratörleri genel olarak moleküler elek oksijen üretimi prensibini benimsemektedir, bu nedenle moleküler eleklerin adsorpsiyon performansı ve kullanım ömrü çok önemlidir ve kurulum işlemi de çok önemlidir. Satın alırken metal entegre yapı seçilmeli ve sistem moleküler eleklerin otomatik uyarı yüklemesi ile donatılmalıdır. Oksijen makinesi.

2. Solunum sistemi ve kardiyovasküler hastalıkları olan hastalar için, ev tipi oksijen üreticilerinin performans gereksinimleri daha yüksek olmalıdır. Satın alırken, uzun vadeli sürekli ve istikrarlı oksijen tedarikini destekleyebilecek standart tıbbi göstergeleri seçmelisiniz.

3, Ev oksijen makinesi tıbbi bir sağlık ekipmanıdır, sağlık ve moda ürünleri değildir, bu nedenle fantezi görünümünün biçim bozukluğunu seçmeye gerek yoktur, ancak yapısal performans mükemmeldir, hacim küçüktür ve makinenin ısı dağılımı daha iyidir.

4. ISO ve CE Avrupa kalite sistem belgesine sahip oksijen jeneratörleri , satın alım için önemli garantilerdir. Ayrıca, ürünlerin piyasaya sürülme süresi de çok önemlidir. İki yıldan uzun süredir mevcut olan makineleri seçmek en iyisidir.

5, oksijen jeneratörleri satın alırken, güçlü güç, uzun tarihçe, oksijen jeneratörü / oksijen makine üreticileri, satış sonrası bakım ve ev oksijen jeneratörü parça değişimi seçmeliyiz, sadece uzun zamandır kurulan üreticiler sürdürülebilir kalkınma ve geleceği garanti edebilir bakım servisi.

6. FDA araştırmasına göre, bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu ortalama oksijen miktarı% 90 konsantrasyonda dakikada yaklaşık 3 litredir. Büyük bir akış makinesi satın almayı düşünün.

7, uzaktan kumanda gerekli bir fonksiyon değildir, bu fonksiyon tıbbi tedavide belirli bir risk taşır, oksijen emici buğdayın gerçek emme oranı çok düşüktür, bunu görmezden gelebilirsiniz.

8, bir kümülatif zamanlama fonksiyonu ile. Uzun süreli bakım ve servis için objektif ve doğru veriler sağlamak için oksijen makinesinin ömrünü sayabilir. Uluslararası standart, oksijen üreticisinin kümülatif bir zamanlayıcı ile donatılmasını gerektirir. Ürünün kalitesi doğrudan yansıtılabilir. İyi bir oksijen üreticisinin kullanım ömrü, on binlerce saat garantilidir.