Ana sayfa > Hizmet > Katma Değerli Hizmetler

YDGET Kalite Kontrol

YUANDA Gaz Enigretering & Technology YDGET çözümünün kalitesinden emin olabilirsiniz. YUANDA sadece en iyi tedarikçi ve bileşenleri kullanır. Ve tüm nitrojen jeneratörleri fabrikadan çıkmadan önce her şeyin kalifiye olduğundan emin olmak için profesyonel uzmanlar tarafından test edilir ve devreye alınır.


YDGET Garantisi

YDGET'ten alınan malların garanti süresi, kurulum ve işletmeye alma işlemlerinin tamamlanmasından itibaren 360 gün veya malları aldıktan sonra 420 gün, hangisi daha erken gerçekleşir.


YDGET Servis ve Destek

YDGET, avantajlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunmaktadır. Maksimum rahatlık için, operasyon süresine veya takvimine göre sabit bir fiyat servis sözleşmesi sunuyoruz.

zaman. Tabii ki, tüm müşteriler her zaman bizi aramayı bekliyoruz. Size her zaman yardımcı olmaya istekliyiz.

1) Danışmanlık

Kendi kendine yardım, deneyim alışverişi ve bireysel destek için yardım.

Tesis çalışmasıyla ilgili sorularınız varsa veya sorun giderme için birine ihtiyaç duyarsanız, size telefonla veya yazılı olarak tavsiyelerde bulunuruz. Sizinle doğrudan temas bizim için çok önemlidir, çünkü ortaklar olarak daimi işbirliğinin her iki tarafın da yararına olması esastır.

2) Devreye Alma

Montajın nihai kabulünden, doğru çalışma ve garantili özelliklerin onaylanmasına kadar sistematik. Bu, kapsamlı operasyonel testler, yüzerme ve katalizörler ile profesyonel doldurma, doğru başlatma, çalışma parametrelerinin en uygun şekilde ayarlanması ve tüm güvenlik fonksiyonlarının kontrol edilmesini içerir. Aynı zamanda işletme personelinizi tesisin fonksiyonları ve çalışması konusunda eğitiyoruz.

3) Yedek parça servisi

Dünya çapında, bitkinizin tam ömrü boyunca hızlı ve düşük fiyatlı. Tarafımızdan teslim edilen tüm tesis bileşenlerinin farklı etiketlenmesi, sizin tarafınızdan talep edilen yedek parçaların net bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Size uzun ömür ve ekonomik verimlilik için tasarlanmış ürünler sunuyoruz.

Değişiklikler ve uzantılar için bireysel amacınız için en uygun ve ekonomik çözümü ararız.

4) Bakım / Düzeltmeler

Düzenli denetleme ve bakım sürekli çalışmayı sağlar, hasarı önler ve beklenmedik arızaları önler. Bakım / revizyon çalışmaları sırasında, tüm ilgili bileşenleri fonksiyon ve durum, değişim arızası, kullanılmış ve aşınmış parçalar için kontrol eder ve daha sonra tesisinizi verilen çalışma koşullarına en uygun şekilde kontrol ederiz. Bitki büyüklüğüne ve

iş kapsamı, hizmet yelpazemiz ayrıca revizyonların detaylı bir şekilde planlanmasını ve yüklenicilerin koordinasyonunu ve denetimini içermektedir. Elbette raporlar ve yedek parça tavsiyeleri şeklinde bakım dokümantasyonu sağlıyoruz ve programlarımızı gereksinimlerinize göre koordine ediyoruz.

5) Eğitim

Personeliniz için know-how.

Operasyon, bakım ve onarım, elektrik ölçüm ve kontrol ekipmanı veya proses mühendisliği - uzmanlarımız tarafından size özel eğitim sunuyoruz. Sahada, tesis kendisi ile veya izinlerimizle çalışıp çalışmadığına dair sorularınız ve sorunlarınız üzerinde yoğunlaşıyoruz.