Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörü tercih

Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörü tercih

Ana sayfa>Neden YUANDA PSA Oksijen jeneratörü tercih

YDGET .com imalat, tedarik ve uzmanla ilgileniyor   Tam otomatik ve düşük üretim maliyeti gerektiren özel PSA Oksijen Tesisleri yelpazesi. Bu tesisler, cam endüstrilerinde, yanan endüstrilerde ve çelik endüstrilerinde çok gereklidir. Performanslarda son derece verimli olan tesislerin güvenilir ve kurulumu kolay tesisler sunuyoruz. Bu bitkiler, müşterinin sonunda en iyi sonucu elde etmek için çeşitli kalite kontrol işlemlerinden geçer. Müşteri, bu kalitatif tesisleri ihtiyaç ve gereksinimlerine göre kullanabilir.
* Yüksek oksijen saflığı
PSA oksijen jeneratörü tesisleri, sıkıştırılmış havadaki yüksek saflıkta oksijenin üretilmesine izin verir. Bu oksijen saflığı, kriyojenik sistemler tarafından da sağlanabilir, ancak bunlar büyük ölçüde daha karmaşıktır ve sadece büyük miktarlarda tüketilirler. Oksijen jeneratörleri , sürekli yüksek bir saflıkta oksijen kaynağı üretmek ve dahili kompresörlerle veya olmadan mevcut olmak üzere z MS (zoliet moleküler elek) teknolojisini kullanır.
* Düşük işletme maliyetleri
Güncel olmayan hava ayırma tesislerinin ikame edilmesi ile azot üretimi tasarrufu büyük oranda% 50'yi aşmaktadır.
Oksijen jeneratörleri tarafından üretilen net oksijen maliyeti, şişelenmiş veya sıvılaştırılmış oksijen maliyetinden önemli ölçüde daha azdır.
* Oksijen Jeneratörleri Çevreye Daha Az Etki Yaratır
Oksijen gazı üretmek, saf, temiz ve kuru oksijen gazı sağlamak için sürdürülebilir, çevre dostu ve enerji verimli bir yaklaşımdır. Kriyojenik bir hava ayırma tesisi için gerekli enerjiye ve fabrikadan sıvı oksijenin tesise nakledilmesi için gerekli enerjiye kıyasla üretilen oksijen daha az enerji tüketir ve çok daha az sera gazı oluşturur.

 

Yuanda KOB serisi PSA Oksijen Jeneratörü
3.1 özellikleri:
1) Saflık:% 28 ~% 95
2) Kapasite: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) Basınç çıkışı: 0.1 ~ 0.6Mpa (0.6 ~ 15.0MPa da mevcuttur)
4) Çiğ noktası: <>
5) Türü: Kaydırmalı Monteli
6) Marka: Yuanda
7) Menşei: Hangzhou, Zhejiang, Çin
8) Teslimat: 20-50days
3.2 Ürün Özellikleri
1. Tam Otomasyon
Tüm sistemler katılımsız çalışma ve otomatik Oksijen talep ayarı için tasarlanmıştır.
2. Alt Alan Gereksinimi
Tasarım ve Enstrümantasyon, fabrika büyüklüğünü çok küçük, montajı yapılmış ve fabrikadan tedarik edilen kızaklar üzerinde yapar.

3. Hızlı Başlangıç
Başlangıç zamanı istenen Oksijen saflığını elde etmek için yaklaşık 30 dakikadır. Bu nedenle bu birimler, oksijen talebi değiştikçe AÇIK ve KAPALI duruma getirilebilir.
4. Yüksek Güvenilirlik
Sürekli Oksijen saflığı ile sürekli ve sürekli çalışma için çok güvenilirdir. Bitki mevcudiyet zamanı her zaman% 93'den daha iyidir.
5. Zeolit Moleküler Eleklerin Ömrü
Beklenen Zeolit Moleküler Eleklerin ömrü 10 yıldan fazla yani tüm oksijen bitkisinin ömrü boyuncadır. Yani yedek maliyet yok.
6. Düşük yatırım ve enerji tüketimi
7. Basit kullanım ve bakım
3.3 Fonksiyonel Özellikler:
1. Sistem tek tıklama başlangıç yolu, Hava kompresörü, Soğutmalı Hava Kurutucu, Reklam kurutma kurutma makinesi benimser, Jeneratör tek tek programın ardından çalışmaya başlayacaktır.
2. Oksijen jeneratörü, onaylanmamış oksijen gazı ikaz alarmı ve otomatik hava çıkışı ile donatılmış olup, boru hattına giren tüm oksijenin iyi kalitede olmasını sağlar.
3. Siemens Almanya renkli dokunmatik ekran ile donatılmış oksijen jeneratörü, tüm sistemin on-line akış koşulu, saflık, basınç ve nitrojen oranını görüntüleyebilir ve aynı zamanda bakım süresini hatırlatabilir, arıza alarmını kaydedebilir , işletim verilerini indirin.